Terri 3CW

Mūsu 8 riteņu kombi ir lieliski piemērots, ja vēlaties pārvadāt un novākt ražu ar jaudīgu meža mašīnu. Jūs varat viegli pārslēgties starp harvestera galvu un rokturi 15 minūšu laikā

Terri 3CW

Our wheeled combi is perfect if you want to forward and harvest with a powerful forestry machine. You can easily switch between the harvester head and grip in just 15 minutes.

4E9A7523-1440x960
4E9A8659-1440x960
4E9A8776-960x1440

Vai meklējat dažādību, strādājot mežā? Terri 3CW ir jaudīga kombinētā mašīna, kas pārslēdzas no harvestera uz forvarderi un otrādi tikai 15 minūtēs. Tāpēc tas ir ideāli piemērots, ja jums nepieciešama efektīva mežsaimniecības mašīna. Ražas novākšana un pārvadāšana ar vienu un to pašu mašīnu nodrošina gan laika efektivitāti, gan finansiālu labumu. Tas nevarētu būt vieglāk.

Mašīnai ir fantastiska spēja pārvarēt jebkādu reljefu. Astoņi riteņi nodrošina augstu saskares pakāpi ar zemi, kas ir ideāli piemērots gan saķerei, gan vadītāja komfortam.
Visi riteņi ir piedziņas riteņi, kas nodrošina ievērojamas priekšrocības kalnainā apvidū vai apvidū ar zemu nestspēju. Braucot pāri baļķiem un akmeņiem, salons ir mazāk nelīdzens, jo tas balstās uz dubultiem riteņu pāriem.

Stabilitāte ir ārkārtīgi laba neatkarīgi no tā, vai novācat ražu vai pārvadājat. Tas ir saistīts ar jaudīgo vidus savienojuma bloķēšanu, kas nodrošina stabilitāti celtņa darba laikā.

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Ir iespēja izvēlēties atbalsta ķēdes un tīkla ķēdes. Šeit, mūsu produktu katalogā, jūs varat apskatīt visas opcijas.

Terri AWS (automātiskā riteņu sistēma) ir mūsu pašu inovācija. Salīdzinot ar iepriekšējām tehnoloģijām, tas nozīmē, ka jauda tiek izmantota tur, kur tā ir visvairāk nepieciešama. Tiek garantēts, ka saķere un spēks radīs pareizo jaudu katram ritenim, un jums kā vadītājam nekas nebūs jādara. Atšķirība kļūst skaidri manāma stāvā, kalnainā reljefā vai uz zemes ar sliktu augsnes nestspēju.

Terri izstrādā un ražo jaudīgas mašīnas profesionālai un ilgtspējīgai mežsaimniecībai, kas ir īpaši pielāgotas mežkopības retināšanai.

Terri 3 ir papildināts ar 20 jauninājumiem. Tie ir, piemēram, salona, ​​dizaina un zem dzinēja pārsega atjauninājumi. Pilnībā automātiska optimāla saķere (AWS), spēcīgāks un efektīvāks dzinējs un 24 voltu elektriskā sistēma.

Terri 3 ir trešās paaudzes Terri tehnika.
C: combi (kombis)
F: forwarder
H: harvester
W: wheel (ritenis)

Šis nozīmē ka Terri 3FW ir riteņu forvarders.

Terri ir Alfing i Älmhult AB zīmols, kas savukārt ir daļa no Inev grupas ar pārdošanas apjomu 1,3 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. Mašīnas ir ražotas Älmhultā, Zviedrijas Smolandes reģionā ar mežu tieši pie tās mājas sliekšņa.

Sazinieties ar mūsu pārdevējiem šeit, mūsu mājaslapā.

Jūsu Terri mašīna, jūsu izvēle. Mēs saliekam jūsu sapņu mašīnu balstoties uz jūsu vēlmēm un vajadzībām. Mēs jūs ievietojam vadītāja krēslā un nodrošinām ar daudz izvēlēm.

DIVAS MAŠĪNAS VIENĀ

Ar Terri Kombi jūs saņemat iespēju izmantot divu mežsaimniecības mašīnu labākās īpašības vienā komplektā. Tikai 15 minūšu laikā jūs viegli varat pārveidot savu Harvesteru par Forwarderu vai otrādi. Un pateicoties spēcīgajam manipulātoram un vienlīdz spēcīgajai harvestera galvai, abi uzdevumi tiks perfekti izpildīti.

FANTASTISKS KLĪRENSS

Mūsu riteņu mašīnām ir neiedomājams 70 centimetru augsts klīrenss. Tas ir tāds pats kā lielākiem mežsaimniecības mašīnu modeļiem. Pateicoties tam, ikdienas darbi kļūst ievērojami vieglāki, un jūs varat pārvietoties grūtākajās un sarežģītākajās teritorijās bez šaubām vai tas ietekmēs darbu vismazākajā mērā. Mēs runājam par absoluāti labākajām pārvietošanās spējām.

 

TERRI AWS

Pateicoties Terri AWS (Automātiskajam Riteņu Sistēmai), saķere, jauda un manevrēšanas spēja tiek automātiski nodrošināta. Sistēma ļoti vienkārši ģenerē vairāk jaudas un tieši pareizo daudzumu katram riteņam, un viss, ko jums kā vadītājam jādara – koncentrēties uz braukšanu. Terri AWS ir mūsu pašu izgudrojums, ar kuru mēs ļoti lepojamies un pat uzsitam sev uz pleca.