Terri 3HW

Terri 3HW ir ne tikai spēcīgs un izturīgs harvesters bet arī viegli vadāms un var viegli tikt galā ar reljefu, kur daudzas citas mežizstrādes mašīnas nevar pārvietoties.

Terri 3HW

Terri 3HW ir ne tikai spēcīgs un izturīgs harvesters bet arī viegli vadāms un var viegli tikt galā ar reljefu, kur daudzas citas mežizstrādes mašīnas nevar pārvietoties.

4E9A7476-1-1440x960
4E9A2019-1-1440x960
4E9A2062-fix-3-1440x960
4E9A2148-960x1440

Manevrētspēja ir  būtiska, ja runa ir par krājas kopšanas cirti.  Tāpēc mēs piedāvājam Terri 3HW. Lieliska mežizstrādes mašīna, kas darbojas  nevainojami  pat   vissarežģītākajos apstākļos. Paaugstināts salona komforta līmenis, augsts klīrenss, perfekta saķere un zems spiediens uz augsni. Šie ir tikai daži faktori no šī bezbailīgā un spēcīgā harvestera labākajām īpašībām.

Augstais klīrenss – 70 centimetri, nodrošinot  fantastisku caurgājamību akmeņainā  vai kalnainā apvidū kā arī vieglas nestspējas apstākļos.  Pateicoties astoņu riteņu piedziņai, no kuriem visi ir piedziņas riteņi, tiek nodrošināta augsta saķere ar virsmu.

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Ir iespēja izvēlēties atbalsta ķēdes un tīkla ķēdes. Šeit, mūsu produktu katalogā, jūs varat apskatīt visas opcijas.

Terri AWS (automātiskā riteņu sistēma) ir mūsu pašu inovācija. Salīdzinot ar iepriekšējām tehnoloģijām, tas nozīmē, ka jauda tiek izmantota tur, kur tā ir visvairāk nepieciešama. Tiek garantēts, ka saķere un spēks radīs pareizo jaudu katram ritenim, un jums kā vadītājam nekas nebūs jādara. Atšķirība kļūst skaidri manāma stāvā, kalnainā reljefā vai uz zemes ar sliktu augsnes nestspēju.

Terri izstrādā un ražo jaudīgas mašīnas profesionālai un ilgtspējīgai mežsaimniecībai, kas ir īpaši pielāgotas mežkopības retināšanai.

Terri 3 ir papildināts ar 20 jauninājumiem. Tie ir, piemēram, salona, ​​dizaina un zem dzinēja pārsega atjauninājumi. Pilnībā automātiska optimāla saķere (AWS), spēcīgāks un efektīvāks dzinējs un 24 voltu elektriskā sistēma.

Terri 3 ir trešās paaudzes Terri tehnika.
C: combi (kombis)
F: forwarder
H: harvester
W: wheel (ritenis)

Šis nozīmē ka Terri 3FW ir riteņu forvarders.

Terri ir Alfing i Älmhult AB zīmols, kas savukārt ir daļa no Inev grupas ar pārdošanas apjomu 1,3 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. Mašīnas ir ražotas Älmhultā, Zviedrijas Smolandes reģionā ar mežu tieši pie tās mājas sliekšņa.

Sazinieties ar mūsu pārdevējiem šeit, mūsu mājaslapā.

Jūsu Terri mašīna, jūsu izvēle. Mēs saliekam jūsu sapņu mašīnu balstoties uz jūsu vēlmēm un vajadzībām. Mēs jūs ievietojam vadītāja krēslā un nodrošinām ar daudz izvēlēm.

ILGTSPĒJĪGA MEŽSAIMNIECĪBA

Mēs attīstām savas mašīnas balstoties uz trīs pamatprasībām: maigums pret dabu, ērti darba apstākļi vadītājam un, protams, pareizās īpašības efektīvai un gudrai mežsaimniecības darbībai. Kā ražotājs modernām mežsaimniecības mašīnām, faktiski mēs spēlējam izšķirošu lomu, kas ietver lielu atbildību pret ilgtspējīgu mežsaimniecību.

FANTASTISKS KLĪRENSS

Mūsu riteņu mašīnām ir neiedomājams 70 centimetru augsts klīrenss. Tas ir tāds pats kā lielākiem mežsaimniecības mašīnu modeļiem. Pateicoties tam, ikdienas darbi kļūst ievērojami vieglāki, un jūs varat pārvietoties grūtākajās un sarežģītākajās teritorijās bez šaubām vai tas ietekmēs darbu vismazākajā mērā. Mēs runājam par absoluāti labākajām pārvietošanās spējām.

TERRI AWS

Pateicoties Terri AWS (Automātiskajam Riteņu Sistēmai), saķere, jauda un manevrēšanas spēja tiek automātiski nodrošināta. Sistēma ļoti vienkārši ģenerē vairāk jaudas un tieši pareizo daudzumu katram riteņam, un viss, ko jums kā vadītājam jādara – koncentrēties uz braukšanu. Terri AWS ir mūsu pašu izgudrojums, ar kuru mēs ļoti lepojamies un pat uzsitam sev uz pleca.