Terri 3FW

Pateicoties 70 cm augstam klīrensam un zemajam spiedienam uz augsni, tas ir ideāls partneris, pat uz jutīgām meža semsedzēm. Starp priekšrocībām ir arī slīdoša aizmugures platforma, kas nodrošina dažādu garumu koku pārvietošanu.

Terri 3FW

Pateicoties 70 cm augstam klīrensam un zemajam spiedienam uz augsni, tas ir ideāls partneris, pat uz jutīgām meža semsedzēm. Starp priekšrocībām ir arī slīdoša aizmugures platforma, kas nodrošina dažādu garumu koku pārvietošanu.

4E9A7846-1-1440x960
4E9A8659-1440x960
4E9A9001-1440x960
4E9A8796-1-1440x960 (1)

Terri 3FW ir ne tikai spēcīgs un izturīgs pievedējs bet arī viegli  vadāms un var viegli tikt galā ar reljefu kur daudzas citas mežizstrādes mašīnas nevar pārvietoties. Tas  tiek sasniegts,  pateicoties  zemajam spiedienam uz augsni, padarot to par ideālu pievedēju pat uz purvainas augsnes.

Pateicoties 70 centimetru klīrensam, caurgājamība mežā ir fantastiska un ir līdzvērtīga citām lielajām mežistrādes tehnikām. Pateicoties astoņu riteņu piedziņai, no kuriem visi ir piedziņas riteņi, tiek nodrošināta augsta saķere ar virsmu. Visu riteņu piedziņa sniedz lielas priekšrocības kalnainā reljefā vai reljefā ar zemu nestspēju. Turklāt braukšana pāri šķēršļiem ir mazāk jūtama, jo operatora kabīne balstās uz dubulto tandēmu pāriem.

Kā viens no nedaudzajiem ražotājiem šajā mašīnu klasē, mēs esam izstrādājuši Terri 3FW ar 24 voltu elektrisko sistēmu. Kad mašīna darbojas un elektriskā sistēma prasa lielu jaudu, jūs iegūstiet stabilāku un drošāku barošanas avotu ar 24 voltu sistēmu.

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Ir iespēja izvēlēties atbalsta ķēdes un tīkla ķēdes. Šeit, mūsu produktu katalogā, jūs varat apskatīt visas opcijas.

Terri AWS (automātiskā riteņu sistēma) ir mūsu pašu inovācija. Salīdzinot ar iepriekšējām tehnoloģijām, tas nozīmē, ka jauda tiek izmantota tur, kur tā ir visvairāk nepieciešama. Tiek garantēts, ka saķere un spēks radīs pareizo jaudu katram ritenim, un jums kā vadītājam nekas nebūs jādara. Atšķirība kļūst skaidri manāma stāvā, kalnainā reljefā vai uz zemes ar sliktu augsnes nestspēju.

Terri izstrādā un ražo jaudīgas mašīnas profesionālai un ilgtspējīgai mežsaimniecībai, kas ir īpaši pielāgotas mežkopības retināšanai.

Terri 3 ir papildināts ar 20 jauninājumiem. Tie ir, piemēram, salona, ​​dizaina un zem dzinēja pārsega atjauninājumi. Pilnībā automātiska optimāla saķere (AWS), spēcīgāks un efektīvāks dzinējs un 24 voltu elektriskā sistēma.

Terri 3 ir trešās paaudzes Terri tehnika.
C: combi (kombis)
F: forwarder
H: harvester
W: wheel (ritenis)

Šis nozīmē ka Terri 3FW ir riteņu forvarders.

Terri ir Alfing i Älmhult AB zīmols, kas savukārt ir daļa no Inev grupas ar pārdošanas apjomu 1,3 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. Mašīnas ir ražotas Älmhultā, Zviedrijas Smolandes reģionā ar mežu tieši pie tās mājas sliekšņa.

Sazinieties ar mūsu pārdevējiem šeit, mūsu mājaslapā.

Jūsu Terri mašīna, jūsu izvēle. Mēs saliekam jūsu sapņu mašīnu balstoties uz jūsu vēlmēm un vajadzībām. Mēs jūs ievietojam vadītāja krēslā un nodrošinām ar daudz izvēlēm.

DIVAS MAŠĪNAS VIENA

Mūsu forwarderos jūs varat ātri un viegli pārvietot aizmugurējo kravas bloku uz priekšu un atpakaļ. Šī gudrā ideja nozīmē, ka piekabes līdzsvars var tikt pielāgots koka garumam. Aizmugurējā platforma arī var tikt pielāgota, pārvietojot to 70 centimetrus uz priekšu vai atpakaļ. Tas nozīmē, ka piekabes daļa var viegli tikt optimizēta dažādiem braukšanas apstākļiem.

FANTASTISKS KLĪRENSS

Mūsu riteņu mašīnām ir neiedomājams 70 centimetru augsts klīrenss. Tas ir tāds pats kā lielākiem mežsaimniecības mašīnu modeļiem. Pateicoties tam, ikdienas darbi kļūst ievērojami vieglāki, un jūs varat pārvietoties grūtākajās un sarežģītākajās teritorijās bez šaubām vai tas ietekmēs darbu vismazākajā mērā. Mēs runājam par absoluāti labākajām pārvietošanās spējām.

TERRI AWS

Pateicoties Terri AWS (Automātiskajam Riteņu Sistēmai), saķere, jauda un manevrēšanas spēja tiek automātiski nodrošināta. Sistēma ļoti vienkārši ģenerē vairāk jaudas un tieši pareizo daudzumu katram riteņam, un viss, ko jums kā vadītājam jādara – koncentrēties uz braukšanu. Terri AWS ir mūsu pašu izgudrojums, ar kuru mēs ļoti lepojamies un pat uzsitam sev uz pleca.